Kısa Bot Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Yaz aylarında kıyafetleri kombinleyebilmek her zaman daha kolaydır. Ancak kış ayları geldiği zaman kombin konusunda kadınların yaşadıkları belli başlı sıkıntılar meydana gelir. Bot giymek istiyorsanız bacaklarınızın boyunu kısa göstermemek için bazı ufak tefek noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

bot

bot

Kısa boylu olduğunuzu düşünüyorsanız kısa bot modellerini giymenizi pek tavsiye etmeyiz. Bileğin biraz daha alt kısmında kesilen bu botlar sizi olduğunuzdan daha kısa boylu göstermeye başlayabilir. Bu yüzden kısa boyluysanız daha uzun ve topuklu botları tercih edebilirsiniz.

Pantolon ve Kısa Bot

Pantolon ve kısa bot giyecekseniz botlarınızı kapatabilecek bir stil tercih edebilirsiniz. Kapri olan pantolonlar ile kısa botlarınızı kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayrıca gündelik bir stil yaratabilmek için kot pantolon ve kısa bot kombinlerini de deneyebilirsiniz.

kısa bot

kısa bot

Etek giyerek kısa botlarınızı kullanmak istiyorsanız mini etek giymeyi tercih edebilirsiniz. Mini ve kısa botlar her daim kurtarıcı bir kombin olacaktır. Bacak boyunuzun kısalmaması için ise mini etekleri tek renkli olarak tercih edebilirsiniz. Üzerinde motiflerin yer aldığı mini etekler bacak boyunuzun daha kısa gözükmesine yol açabilir. Ayrıca eteğin altına kalın bir çorap giyerek de bacaklarınızı daha hacimli ve uzun gösterebilirsiniz.

Kısa bot modelinizin rengini ise giyeceğiniz kıyafetlerin ve kullanacağınız aksesuarların renklerine göre seçerek ortaya harika bir renk uyumu çıkartmayı sizler de deneyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir