Daha Hızlı Zayıflamak İçin Bunları Tüketin!

Fazla kilolardan kurtulmak için diyet yapıyor ve beraberinde egzersizlerle kilo verme sürecini hızlandırmaya çalışıyorsanız biz de önerilerimizle size destek olalım.

zayıflatan yiyecekler

zayıflatan yiyecekler

Bazı yiyecekler eğer diyet ile beraber tüketilirse kilo verme sürecini çok ciddi oranda hızlandırıyor. Bunlar pek çok diyet listesinde zayıflatan yiyecekler olarak da karşınıza çıkar. Siz de tüketmeye özen gösterin.

Kırmızı Biber Adeta Bir Mucize Gibi

Kırmızı biber aslında kahvaltıdan akşam yemeğine hatta mezelere kadar her sofrada kullanılır. İçerisinde yer alan capsaicin adlı madde yağ yakımın hızlandırıyor. Dolayısıyla ayda 1 kilo verecekken 1,5 2 kilo verebilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz kiloları yeniden almamak için de tüketebilirsiniz.

zayıflatan yiyecekler

zayıflatan yiyecekler

Her gün 1-2 bardak yeşil çay içerseniz metabolizmanız hızlanır ve daha hızlı kilo verirsiniz. Ayrıca hızlı bir metabolizma kiloların geri dönmesini de önler. Bu etki greyfurtta da var. Eğer ekşi gelmiyorsa günde 1 tane greyfurt yiyebilirsiniz. Yeşil mercimeğe de sofranızda daha sık yer vermeye ne dersiniz? Yemeğini sevmiyorsanız salatasını yapın ama ne yapın ne edin mutlaka haftada 2 defa tüketmeye bakın!

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir