Silikon Kılıflar

Koruyucu aksesuarların kullanımlarında kullanıcılar tarafından en nemli parametre görsellik olsa da unutulmaması gereken konu bu görselliğin sunumunun altındaki temel nedenin cihazın korunması olduğu unutulmamalıdır. Bu konuda oldukça yenilikçi yaklaşımlara imza atan firmamız silikon kılıflar konusunda tüm rakiplerinin önünde yer almaktadır.

Silikon Kılıflar

 Silikon kılıfların avantajları

Silikon kılıfların avantajlarından biri en fazla darbeyi absorbe edebilen malzemeler arasında yer almasıdır. Bu sayede ürünün koruma işlemi lakıyla yerine getirilirken önemli olan diğer faktörlerinde ne kadar doğru uygulanabildiğidir. Bu noktada da uzun süreli yapılan araştırmalar ve geliştirilen ürünler üzerindeki dayanıklılık odaklı deneyler sonuçlarıdır.

Silikon Kılıflar

Silikon malzemelerin oldukça uygun kabul edildiği telefon koruyucuları sektöründe kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak zaman içerisinde renklerinde oluşan solmalar mikrobik partiküllerin ürün üzerinde oluşturduğu yapışkan yapının önüne geçilememektedir. Bu yüzden seçilen ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Anti bakteriyel özellikler sunan silikon kılıflarımız zaman içerinde herhangi bir bozulmaya uğramaksızın sağlıklı bir kullanıma olanak tanımaktadır. Yüksek ışık dayanıklılığına sahip olan ürünlerimiz zaman içerisinde esneklik özelliklerini kaybetmeden kırılmaz bir yapı şeklinde kullanıma devam edebilir.

Share

You may also like...

1 Response

  1. ayten dedi ki:

    silikon kılıflar çok iyi telefonları çok iyi koruyor ben hep takıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir