Çocuk Odaları İçin Yaratıcı Çözümler

Özellikle büyük kurulumlar yapamıyorsanız, çocuklarınızın odaları için sevimli ve pratik depolama ve organizasyon fikirleri bulmak zor olabilir. Ancak bu seçeneklerinizin olmadığı anlamına gelmez!

Evet, çocuklara ve temiz bir eve sahip olmak mümkündür – ve oyuncaklarını almak zorunda olan kişi gibi, yakalama ya da boşluk da yoktur. Oyuncak almayı ve oyun süresi bittiğinde onları düzenli tutmayı kolaylaştıran bazı stratejik depolama çözümlerine ihtiyacınız var. Pratik önerileri sizleri için derledik:

Yığın Kasaları

Bazı eski kasaları veya kutuları istifleyin ve yanlara koyun, böylece açık cubbies olarak çifte görev yapabilirler.

İşlevi İki Katına Çıkar

Mevcut bir şifonyeri üzerine bir değiştirme pedi yerleştirerek değişen bir masaya dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde, daha fazla mobilya satın almak zorunda kalmadan oyuncaklar, kıyafetler ve temel malzemeler için üç depolama alanınız olacaktır.

Oyuncağı Depolama Olarak Kullan

Hayır, gerçek olamayacak kadar iyi değil. Tasarımınızla işlevlik kazandıracağınız raf ünitesi bir bebek evi gibi şekillenebilir. Dışarıda sıradan bir şeyi (bu durumda bir raf ünitesi) bile heyecan verici ve ilham verici bir şeye dönüştürebilecek çok eğlenceli seçenekler var.

Depolama Tezgahları

Tasarlayacağınız sevimli, çocuk odaklı medya odası ile ekstra depolama alanı olarak hizmet vermek için çekmeceli yerleşik banklar kullanabilirsiniz. Çantalarınızı, ayakkabılarınızı veya diğer oyuncaklarınızı saklamak için sizinkini kullanın, yıllar boyunca kullanışlı olacaktır.

Onları Bir Dolapta Saklayın

Çocuklarınız kıyafetlerle ilgilenmeyecek kadar küçükken ekstra dolap odasından yararlanın ve dolaba küçük bir kitaplık koyun. Oyuncaklarını gözden uzak tutmak için kullanın. Sonra dolabı güzel bir duvar kağıdıyla güzelleştirin. Bu şekilde, kıyafetler, oyuncaklar veya orada sakladığınız diğer ıvır zıvırlar yerine başka şeylere odaklanacaksınız.

Güvenli Yüzer Raflar

Mini kütüphaneye dönüştürerek garip duvar alanından yararlanın. Tasarlayacağınız bir yatak odasında yatmadan okumaları erişilebilecek şekilde tutan veya eğlenceli, bulut raflarını tercih eden kısa resim çıkıntıları takın.

Eski Eşyaları Yeniden Kullanın

Depolama, her zaman ihtiyacınız olacağını bildiğiniz bir şeydir, bu nedenle çocuğunuzla sürecek ve yaşlanacak bir şey seçin. Ve bu yığılmış antika sandıklar oyuncaklar için hem karakter hem de ekstra depolama getiriyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir