Türkiye’nin ilk %100 Türkçe E kitap Kütüphanesi

Akıllı cihaz teknolojileri ile yaşamımız içerisinde pek çok farklılık kendisine daha sık ve daha önemli bir şekilde yer buluyor. Yaşamımızda pek çok değişikliğe yol açan bu yeni nesil teknoloji gelişmeleri kütüphaneyi nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilme imkanı sunan e kitap teknolojisini sunuyor. Türkiye’nin ilk %100 Türkçe elektronik kitap okuyucusu olan Calibro tüm kitap okuma alışkanlıklarını kökten değiştiriyor.

Kütüphane

Kütüphane

Calibro ile Türkçe E kitap deneyimi

Son zamanlarda Türkiye’de de e kitapların yoğun şekilde tercih edilmeye başlanması ve popüler hale gelmesi ile birlikte yeni bir okuma anlayışını ve geleneğini basit ancak pratik araçlar ile kitapseverlere sunuyor. Son dönemlerin popüler kitap okuma yöntemi olan e kitapta en büyük sorunlardan birisi olan Türkçe elektronik kitapların sayısal açıdan yetersizliği ve özellikle de dil problemleri bu yeni teknoloji de büyük engel teşkil ediyordu.

Kütüphane

Kütüphane

Ancak en yeni yapısı ile kitapseverlere kaliteli bir kitap deneyimi getiren Calibro online kitap dünyasına yeni bir anlayış kazandıran Babil.com tarafından tasarlanmasının yanı sıra desteklenmeye devam ediyor. Sürekli genişleyen kitap haznesi ile kitapseverlere en özel kitapları e kitap olarak sunuyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir