Samsung Galaxy K Zoom ile Kaliteli Fotoğraf Deneyimi

Pek çok akıllı cep telefonu kullanıcısı akıllı telefon seçimleri sırasında cihaz üzerindeki özellikler arasında sıklıkla fotoğraf kalite ve özelliklerine dikkat ediyor. Bu şekilde seçimlerini yapmaya eğilimli olan akıllı cep telefonu kullanıcılarına yönelik olarak günümüzde akıllı cep piyasasında farklı bir kulvar bulunuyor.

Samsung Galaxy K Zoom ile fotoğrafta akıllı cihaz farkı

Samsung tarafından yeni tasarlanan Samsung Galaxy K Zoom modeli de bu kulvardaki tüm akıllı cep telefonu modellerini geride bırakacak özellikleri ile göz dolduruyor. Fotoğraf odaklı akıllı cep telefonu teknolojisine yeni bir soluk getiren Samsung’ un bu fotoğraf odaklı yeni akıllı cep telefonu modeli 20.7 mega piksellik BSI CMOS sensörüne sahiptir.

Samsung Galaxy K Zoom ile Kaliteli Fotoğraf Deneyimi

Samsung Galaxy K Zoom ile Kaliteli Fotoğraf Deneyimi

Samsung Galaxy K Zoom 4 çekirdekli 1.3 GHZ işlemcisinin dışında da ek olarak üzerinde bulunan çift çekirdekli 1.7 GHZ işlemcisi ile performans ve kullanım verimliliği açısından son derece kaliteli bir akıllı cep telefonu kullanım deneyimi sunuyor. Bunun dışında da özellikle de1080p Full HD kalitesi ve saniyede 60 kare çekim yapabilme kapasitesine sahip olması ile dikkat çekiyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir