Çin Takvimi Doğru mu?

Gebelik öncesi, bebeğin cinsiyetini belirleme bazı metotlarla yapılır. Çin takvimi doğru mu ve nasıl yapılır bebek bekleyen ailelerin merak ettiği bir durum. X ve Y kromozomlarının birbirlerinden ayrılarak bebeğin cinsiyetini belirleme bilimsel yollarla mümkün. İstenilen cinsiyette çocuk dünyaya bilimsel yollarla gelmesi sağlanır. X ve Y barındıran spermlerim ayırt edilmesi sonucu cinsiyet belirlenir.

Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

çin takvimi doğru mu

çin takvimi doğru mu

Çin geleneklerine göre uygulanan takvimde anne adayları hamile kaldıkları yaş ve hamile kaldığı dönemi iyi bilmeli ve gerekli bilgileri takvimde gösterilen yere yazmalı. Hesaplama işlemi kolay şekilde yapılır. Doğacak bebeğin kız ya da erkek olacağını takvim hesaplama yöntemiyle sizlere verir.

Günümüzde tüp bebek yöntemi ile istenilen cinsiyette bebek sahibi olmak mümkün. Çin takvimi hesaplaması ön bilgi şeklinde sizlere cinsiyet hakkında bilgi verir. Sağlıklı tüp bebek uygulamasıyla çocuğun cinsiyetini önceden saptamanız mümkün.Bilgilerin net şekilde verilmesi çok önemli. Hesaplama sizlerin doğru bilgisine göre yapılır. Günümüzde anne adayları sıklıkla Çin takvimi hesap yöntemini kullanarak önceden fikir sahibi olmak ister.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir