Vücut Tiplerine Göre Şifon Etek Modelleri

Her vücut şekline özel olarak tercih edilebilir birbirinden farklı etek modelleri vardır. Yepyeni moda dünyasında her dönem olduğu gibi bu yazda da tercih edilebilen oldukça güçlü etek türleri varken, aralarından seçim yapmak ve her birine özel kombinler yaratmak ise bir hayli güçtür…

etek

etek

Buna göre de herkes, her bayan kendi vücut tipine uygun şekilde etek modellerini seçebilir. Örneğin, her vücut tipine uygun şekilde şifon etek modelleri tercih edilebilir. Fakat burada ayrıntı ise, vücut tipiniz nasıl olduğudur.

şifon etek

şifon etek

Plise Şifon Etekleri Kimler Tercih Etmeli?

Plise modelli şifon etekleri tercih eden bayanlar, daha çok zayıf ve zarif bayanlar olmalıdır. Üzerlerinde hoş duracak olan bu etek modeliyle beraber gerçekten en iyi şekilde şifon eteğin kombini de basit bir şekilde yapılacağından hoş görünümler oluşturulabilir.

şifon etek modelleri

şifon etek modelleri

Kilolu Vücut Tipine Uygun Şifon Etekler

Şifon eteklerde daha düz olan ve daha az plisenin olduğu tiplerde modellerde, normale göre biraz kilolu vücut tiplerine uygun olacak ve yakışacaktır. Siz de şifon etek modellerinde her daim çeşitliliği renklerle koruyabilir ve farkı bu şekilde ortaya çıkartabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir