En İyi iOS Uygulamaları 2013

iOS tabanlı cihazınıza birçok uygulamayı yükleyebilirsiniz ve yüklediğiniz uygulamalardan çok daha iyisi elbette vardır. Gereksiz uygulamalarla cihazınızı yormak yerine en iyi uygulamalardan birkaç tanesini kullanarak, hem gereksiz cihaz yorulmasını engellerken, çok daha zevkli bir cihaz kullanma keyfini de yaşamış olacaksınız.

En İyi iOS Uygulamaları 2013

En İyi iOS Uygulamaları 2013

1-Flipboard

Flipboard sayesinde internet sitelerindeki içerikler size dergi tarzında bir görüntü sağlıyor. Flipboard sadece iOS’da en iyi uygulama özelliğini taşımıyor, aynı şekilde Android’de en iyi uygulama olarak görülüyor.

2-Waze

Waze sayesinde trafikteki arkadaşlarınızın trafik ile ilgili güncellemelerine ulaşmanızı sağlayan bir uygulama, tabi bu durum da sizde trafik durumu ile ilgili güncellemelerinizi paylaşabiliyorsunuz. Fazlasıyla ilginç bir uygulama olurken, en çok kullanılan iOS uygulaması olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

3-Songza

Songza bir sosyal müzik uygulamasıdır. Songza sayesinde istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz, puanlayabiliyorsunuz ve liste oluşturup, ekleyebiliyorsunuz. Her şeyi yapabilirken müzik üzerinde, tek yapamadığınız özellik ise müziği indiremiyorsunuz. Müzik, telif hakları nedeniyle indirilemiyor.

4-Zeebox

Uygulama sayesinde arkadaşlarınızın ne izlediğini görebiliyorsunuz, izlediğiniz programa davet edebiliyorsunuz ve sosyal ağlarda paylaşımlar yapabiliyorsunuz. Zeebox bir yandan ortak bir televizyon kullanımı sağlıyor.

5-Mailbox

Mailbox aracılığı ile iPad veyahut iPhone cihazlarınızı kullanarak e-postalarınıza erişim sağlıyorsunuz ve cihazınızda arşivleyebiliyorsunuz.

Oldukça kullanışlı uygulamalar yer alıyor. En iyi iOS uygulamalarını kullanarak iOS’un gerçek tadını çıkartabileceksiniz! En iyi iOS uygulamaları sayesine cihazlardan fazlasıyla zevk alacaksınız!

 

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir