Şık Tasarımlarda Abiye Çantalar

Davetlerde kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı abiye çanta modelleridir. Renkleri, desenleri ve özel işlenmiş tarzı ile her zaman sizleri daha gösterişli kılar.

Mini ve büyük boy modellerinin özel tasarımlarla hazırlanmış çeşitlerini bu sezon oldukça canlı renkleri ile göreceksiniz. Kıyafetinizle uyumu yakalamanız zengin renk çeşitliliğiyle bu yıl çok kolay.

abiye çanta

Desen ve Renkleriyle Abiye Çanta Farkı

Parlak modeller bu yıl da gözde modellerden. Sade ve deri işlemeli çanta modelleri ise kıyafete göre farklı bir güzellik katıyor.

Payetlerle süslü abiye çantalar ise en sade kıyafetinizi dahi göz alıcı hale getirebiliyor. Bu sezon parlak leopar desenli çantalar büyük ilgi gördü.

abiye çanta modelleri

Taş işlemli modellerse her sezon büyük beğeni ile kullanılıyor.Geometrik desenler ve grafik desenler ilginç olmayı sevenler için. Simli, zincirli modellerle kendinizi çok havalı hissedeceksiniz.

Askılı ve askısız çanta modellerinin tüm farklı modelleri abiye kıyafetlerine farklı bir esinti sağlayacak. Özel olmayı ve farklı görünmeyi sevenlere özel modeller tasarımcıların ellerinde sizler için değişik desenlerle üretilerek bu yıl da güzel görünmenize yardımcı oluyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir