Araç Kiralama Seçenekleri

Günümüzde ister arabanız olsun ister olmasın araç kiralama şirketleri her daim ihtiyaç duyulan firmalar arasında yerini aldı. Özellikle iş seyahatlerinde havayolunu tercih edenlerin havaalanından itibaren kiraladıkları araçlar ile işlerinin daha kolaylaştığı söylenebilir. Bunun yanı sıra şirketlerin filo seçeneğini kullanarak bu şekilde birden çok arabayı daha az maliyetle kiraladıkları da bir gerçektir. Bunların yanı sıra günlük olarak araç kiralamalarda oldukça fazla olup filo ya da aylık araç kiralamalara göre maliyeti biraz daha fazladır.

kiralık oto

kiralık oto

Bölgelere göre araç kiralama seçenekleri değişiklik gösterirken Doğu Anadolu bölgesinde daha çok araç kiralama Kars ilinden yapılıyor. Havaalanının bulunması ve havaalanında özel şoför ile aracın teslim edilmesi de bu ilgiyi arttırır niteliktedir.

araba kiralama

araba kiralama

Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?

Aracı kiralayacağınız yerin güvenli olması ve aracın tüm işlemlerinin yapılmış olması önemli bir detaydır. Bunun yanı sıra araç kiralama firması ise bu işlemleri yaptığını taahhüt eder ve sizden de aracı aynen teslim etmenizi talep eder. Ödemelerde firma ile anlaşmanın şekline göre değişiklik gösterir. Ayrıca bazı firmalarda dilediğiniz aracı önceden rezervasyon yaptırma imkânınız da bulunuyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir