Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinilmeli?

Yaz mevsimi içinde iken özellikle birçok bayan fazla kilolarını nasıl saklayacağını bilemiyor. Biz de bu yazımızda bu konuda bilgi almak isteyen hanımlara birkaç tüyo ve zayıf görünmek için nasıl giyinilmesi gerektiğine dair ipuçları vermek istedik.

Zayıf Gösteren Kıyafetler Ve Farklı Öneriler

Kilolarınızdan ne yaptıysanız bir türlü kurtulamadı iseniz size vereceğimiz bu tavsiyeleri mutlaka dikkate almalısınız. Çünkü doğru giyinerek olduğunuzdan daha zayıf görünmeniz mümkün olabiliyor.

koyu renk elbiseler

koyu renk elbiseler

Tabi tersi durumda da daha kilolu görünürsünüz. Birincisi vücudunuzu tanırsanız nasıl giyinmeniz gerektiğini bilebilirsiniz. Yani eğer simit bölgenizde bir fazlalık olduğunu düşünüyor iseniz buna göre giyinmelisiniz.

Herkesin bildiği tüyolardan biri de enine çizgili olan kıyafetler giyinir iseniz daha kilolu görünürsünüz. Eğer daha zayıf görünmek istiyor iseniz mutlaka düz ve koyu renkli olan kıyafet tercih etmeniz gerekir.

yüksek bel pantolonlar ve uzun ceketler

Diğer bir ipucu da pantolon satın alırken yüksek belli olanları tercih etmeniz gerektiğidir. Düşük belli pantolonlar kilolu olan insanları çirkin bir görüntüye kavuşturabiliyor.

Pantolonlar ile uzun ince hırkalar kullanırsanız daha zayıf görünebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir