Doğru Renkler, Güzel Bir Gün!

Bu yaz birçok ürün, insanların gönlünde taht kurarak yeni modayı oluşturdu. Her geçen bir gün farklı ürünlerin trend olması, insanlar arasında da ilginç bir rekabeti beraberinde getirdi. Tüm bayanların önce ben almalıyım ya da niye bende yok tarzı düşüncelerinden dolayı moda camiası kızıştı. Fakat yıllardan beri süregelen ve başta bayanlar olmak üzere herkesin büyük bir ilgiyle takip ettiği moda kavramı buna da bir çözüm buldu.

fosforlu renkler

fosforlu renkler

İnsanlar sırf moda diye her gün aynı kıyafeti giymek zorunda değil. Ya da moda olduğu için aynı tarzı hep kombinlerinde uygulamak zorunda da değil. Fakat aklını kullanarak, güzel renkleri birbirine kavuşturarak her gün farklı tarz ve kombinlerle dışarı çıkabilir, dostunu, düşmanını çatlatabilir.

mavi

mavi

Ne Giyilebilir?

Bugün dışarı çıkacaksınız. Ama modaya uygun hiçbir elbiseniz yok. Sakın üzülmeyin. Unutmayın, moda sadece belirli kıyafetler değil, o kıyafetleri oluşturan renklerdir. Yazın gözde rengi beyazdır. Beyaz, temizliği ve güzelliği temsil eder. Beyaz ve askılı bir elbise giyin üstünüze. Rahatlık ve şıklık kavramlarını bir arada yaşayın.

yazlık

yazlık

Beyaza en iyi uyum sağlayan renklerden biri koyu yeşildir. Çantanızı ve gözlüğünüzü de bu renge tercih edin. Bileğinize takacağınız altın sarısı saat ve sade bir makyajla günün en şık bayanı siz olacaksınız.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir