Yeşil Deniz

TRT ekranlarında yayımlanan ve kısa zaman içerisinde dizi severler tarafından tam not alan Yeşil Deniz, ailenizle, sevdiklerinizle keyifle izleyebileceğiniz ciddi yapımlardan birisidir. Yapımcılığını TFT yapımın üstlendiği dizi sıcak bir Ege hikâyesini anlatan dizidir. Burak Serdar Şanal ve Öykü Çelik’in başrollerini paylaştığı dizi de 90’lı yıllarda Ege’nin şirin kasabası olan Yeşilova Kasabasında yaşananların hikâyesini anlatıyor.

sedef

sedef

Bir Ege Hikâyesi

Öyle ki bu şirin kasaba da belediyenin hoparlöründen aralıksız anonslar yapılmaktadır. Teknolojiye biraz mesafeli kalan Yeşilova kasabasında aşkların ve komşulukların en samimi halleri yaşanır. Kasaba da anons yapan Madir Hayati ise yaptığı her anons sonrası meydanda ve kahvede toplanan kalabalığı gülmekten kırıp geçirir. Kasaba sakinlerinin tek eğlencesi ise kasabanın tek müzik yayını yapan radyosu Ova Fm’dir.

yeşil deniz

yeşil deniz

Kasaba sakinleri günlerini Ova Fm’de şarkı isteğinde bulunarak keyifli bir şekilde geçirmektedir.  Eğer kasaba da bir başka kişiye şarkı isteniyorsa o kişinin de kendisine istek isteme mecburiyeti vardır. Sevdiklerinizle keyifli izleyebileceğiniz reyting rekorları bu dizinin bir sonraki bölümünü merakla bekleyeceksiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir