Zayıf Gösteren Kıyafetler Nelerdir?

Kıyafetlerinizi seçerken bazı noktalara dikkat ederseniz şıklığı kolay bir şekilde yakalarken, vücudunuzdaki bazı noktaları da başarılı bir şekilde kamufle edebilirsiniz.

kombin

kombin

İnsanların vücut yapıları tamamen farklı olduğu için bir başkasının üzerinde gördüğünüz ve ona yakışan bir pantolonun size yakışmama ihtimalini her zaman aklınızda bulundurun. Zayıf gözükmek istiyorsanız vücudunuzu iyi tanıyarak kıyafet alışverişi yapın.

Zayıf Gösteren Renkler Neler?

Koyu renkli kıyafetler vücudunuzdaki fazlalıkları en iyi şekilde kamufle edebileceğiniz kıyafetlerdir. Bel bölgenizde fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız üstünüze oturan fakat fazla sıkmayacak bir yapıya sahip olan koyu renkli elbiseler seçebilirsiniz.

kombinler

kombinler

Üstünüze tam olarak oturmayan ve bol olan elbiseler ile zayıf gözükmeye çalışmak hatalı bir davranıştır. Bol elbiseler sizi zayıf göstermemekle birlikte olduğunuzdan daha kilolu gözükmenize de yol açabilir. Bu sebeple her zaman aşırı bol ya da aşırı dar kıyafetlerden uzak durmalısınız.

siyah

siyah

Zayıf gösterebilen kıyafetlerinizi seçerken koyu tonlardan yararlanmak durumunda kaldıysanız üzerinizi tamamen sim siyah bir havaya büründürmeyin. Ufak aksesuarlar ile hareketlilik ve renk bütünlüğü sağlamaya çalışın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir