Playstation 3 Kullanıcıları için Harika Haber

Gelişen teknolojinin her yaş grubunu ilgilendiren ürünlerinden birisi playstation 4. Serisinin çıkmasının ardından deyim yerindeyse playstation 3’ün pabucu dama atıldı. Oyun meraklıların tercih ettiği oyun konsolu olan playstation geçtiğimiz aylarda yeni versiyonları olan playstation 4. yayımladı. Her yeni ürünün piyasa çıktığı olduğu gibi playstation 4’ün çıkmasının ardından playstation 3. Gündemdeki yerini kaybetti.

Gamepad’ler Playstation 3 İçin Kullanılabilecek

Playstation 3

Playstation 3

Ancak geçtiğimiz günlerde bir teknoloji kullanıcısı playstation 4’ün gamepad’ler playstation 3 içinde kullanabileceği sinyallerini verdi. Bu durum playstation kullanıcılarında büyük mutluluk uyandırırken, yapılan teknolojik çalışmalarla bunun üstesinden gelinebileceğini gösterdi. Yaşanan bu gelişmeler teknoloji severlerin merakla beklediği gelişmelerden birisi olmuştur. Teknoloji de yaşanan bu gelişme, playstation oyun tutkunları için harika bir haber durumu uyandırdı.

Teknoloji dünyasından yaşanan her yenilik sektörde büyük yankı uyandırmaktadır. Bu yeniliklerden birisi olan playstation ürünlerinin gamepadlerindeki yenilikler ürünlerin kullanım konforunu da uzatmakta olduğu ekstra gamepad masraflarını da ortadan kaldırmaktadır. Playstation günümüzde her evde bulunan ve her yaş grubu insanların keyifli kullandıkları ve hoş zaman geçirdikleri bir teknoloji üründür.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir