Yaz Ayında Zayıf Kalmanın Püf Noktası

Yeterli beslenme programını yaz ayında da uygulayın. Az yağlı yiyecekler özellikle yazın tüketilebilir. Kavurma ve kızartmalardan kaçınmalısınız. Buharda pişirilen sebzeler ise her zaman sağlıklı kalmanızı sağlar. Yaz ayında mutlaka 15 bardak su içilmesi önemli. Bunun yanı sıra bitki çayları da içilmeli.

zayıflama yolları

Yaz Ayında Fit Kalmanın Yolları

Yaz aylarında özellikle yoğurt tüketimine ağırlık verin. Yoğurt içine, tarçın ya da zencefil katarak metabolizmanızın hızlı olmasını sağlarsınız. Yoğurt içine özellikle meyve karıştırabilirsiniz. Bölgesel kilo kaybı yaşamak için özellikle yoğurt çok etkili besin kaynağı. Yaz ayında sıklıkla ayran içmelisiniz. Tansiyonunuzu dengeler. Salatalık, maydanoz ve dereotu yoğurda ilave edebilirsiniz.

zayıflama yöntemleri

Spordan sonra yoğurt yerseniz daha hızlı kilo verir ve kas yapınızın güçlenmesini sağlarsınız. Sabahları ise yoğurt içine katacağınız yulaf sizin tok kalmanızı sağlayacak. Sinir sistemi, bağışıklık sistemi için özellikle düzenli yoğurdun tüketilmesi gerekir. Kan şekerinizin dengelenmesi için akşamları yoğurt yiyebilirsiniz. Kabızlığa iyi gelir. Kan şekerinizi düzenlediği için tokluk hissi duyarsınız.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir