Ahşap ile Cami Dekorasyonu

Cami dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından biridir ahşap. Doğallığı, organik bir yapıya sahip olması, doğayı kirletmemesi ve tekrardan kullanabilir özelliği ile ahşap malzemeleri cami süslemelerinde her daim revaçta olan bir üründür.

Estetik ve akustik hali ve de kolay şekil alabilen yapısıyla camileri güzelleştiren bu ürün aynı zamanda ısı yalıtımı özelliğinin yanı sıra depreme dayanıklılığıyla da bilinmektedir.

cami

cami

Ahşap Cami Korkulukları

Bu zamana kadar caminin iç tasarımlarından biri olan cami korkuluklarının estetik ve güzelliğine ayrıca kalitesine de önem verilmiştir.

Günümüzde de önemini yitirmeyen cami korkulukları ahşap malzemesi ve birbirinden güzel motifleriyle caminin manevi havasına ayrı bir güzellik katmaktadır.

camide ahşap korkuluklar

Çizgi Ahşap ile 1. kalitede olan uzun yıllara dayanıklı ahşap malzemeleriyle her bir detayında el oymacılığı sanatını görebileceğiniz tartışılmaz estetikte olan modern ve klasik desenleri bulabilirsiniz.

Dayanıklı olmasının yanı sıra hafif olmasıyla bilinen ahşap malzemesini Osmanlı ve geometrik birçok desenleri bulabileceğiniz ve her bir karenin ustalar tarafından yılların verdiği bir tecrübeyle özenle yapılmış halini buradan bulabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir