Uzun Hırka Modellerinde Sezon Renkleri

Sonbahar ve yaz gecelerinde farklı örgü modelleri ile hazırlanmış uzun hırka tarzları birbirinden ilginç kesimleriyle dikkatleri şimdiden çekmeye başladı. Renkleri, tonları ve uzunluklarıyla oldukça şık görüntüler sergiliyor. İnce ağlardan yapılan uzun hırka modelleri yaz gecelerinde sizleri rüzgârdan koruyacak.

Gri Triko Hırka Modelleri

Gri Triko Hırka Modelleri

Uzun Hırka Modelleri Sezon Çizgilerinde

Hırkaları istediğiniz kıyafetle rahatlıkla giyebilirsiniz. Spor kıyafetle uyum sağladığı gibi abiye modellerin üzerine simli örme hırkalar ayrı bir renk katar. Göğüs altından iplerle bağlanan özel kesimler bu sezon da çok beğenildi. Kot pantolon ve mini eteğin ayrılmaz parçası haline geldi.

Uzun Hırka Modelleri

Uzun Hırka Modelleri

Yakaları hepsinin farklı modellerde. Geniş yakalar ise sizleri daha modern gösterecek. Modern kesimler ve farklı renk tonları ile hırka modasının tüm tonlarını bu sezon görebileceksiniz. Uzun oldukları için taytlar ile rahatlıkla giyilir. Renkli tonlar tüm hırka modellerinde dikkatleri çekiyor.

Bayan Hırka

Bayan Hırka

Şık olmayı seven bayanlara özel tasarımlar bu sezonda büyüleyici güzellikleriyle geliyor. İnce ve kalın iplerle örülen hırkaların farklı desenlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Şıklığı sevenlere özel modeller yeni sezonda.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir