En Pratik Dolap Raydolap

İsmini kapaklarından alan raydolap ile evinizin iç tasarımına göre şekillendirin. Kullanım açısından son derece kullanışlı, raylı kapak sistemi sayesinde mekândan tasarruf sağlarken aynı zamanda da şık görüntüsü ve farklı tarzları ile evinize zarif bir görüntü katın.

raydolap fiyatları

raydolap fiyatları

Raydolap Nasıl Ölçülür?

Evinize hazır olarak alacağınız dolaplar odanıza uyum sağlamayabilir. Renk, boyut ve şekilde uyumsuzluk oluşabilir. Bu yüzden hazır dolap sipariş etmek yerine evinize kadar gelen ürün sahiplerinin dolabı yaptıracağınız yerin ölçüsünü alıp 3d sistemde sizlere gösterebilir. Bu sistemde beğenmediğiniz tarafları değiştirip yeniden ölçü aldırabiliyorsunuz.

raydolap modelleri

raydolap modelleri

Standart raydolap ölçümlerinin yanı sıra isteğinize göre de ölçümlerde değişim yapma imkânı bulunur. Dolabın iç kısmının ölçümünde en uzun alınacak kısım uzun kıyafet bölümüdür. Bu raydolap sisteminde her kıyafet için bölmeleri ayrı ayrı düşünmek gerekir.

Dolabın ölçümü alınırken dikkat edilecek hususlardan biride dolabın yerleşeceği alandır. Dolabın alt kısmında süpürgelik olup olmadığına bakılmalıdır. Yoksa ilerde dikkate alınmayan bu detay görüntü bozukluğuna yol açabilir. Orta kısmın ölçüsü duvardan duvara alınır. Dolap derinliğini alırken önde ve arkada olmak üzere iki taraflıdır. Ustalar tarafından en ince detayına kadar alınan ölçüler ile evinizi en şık raydolap ile düzenleyin.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir