Davetiye Seçmenin İncelikleri

Davetiye deyip geçmeyin öyle basit bir konu değil bu aslında birçok tasarımcı sizin fikir yürütüp bazılarını az bazılarını ise çok fazla beğendiğiniz davetiyeler için saat farkı gözetmeden gece gündüz tatil günü dinlemeden sürekli çalışıyorlar. Yeni bir tasarım üretmek için gençliğin zevkleri beğenileri göz önünde tutularak her yeni çıkan akımda yakından takip edilmektedir. Sadece kendi fikirleriyle değil sizden gelen fikirleri de değerlendirmeye alarak onlar üzerinden de yeni davetiye tasarımları yaparak size sunuyorlar ve beğenmeniz halinde kaç tane isterseniz sipariş verebiliyorsunuz. İnternet kullanarak sipariş vereniz halinde davetiyeler sizi yormadan kapınıza getiriliyor ve ödemenizi peşin ya da kart kullanarak yapabiliyorsunuz.

Davetiye

Davetiye

İndirimli Davetiye Kullanmanın Avantajları

İndirimli davetiyenin avantajı adı üstünde siz müşterilere sağlanan indirimden dolayı para bakımından avantaj sağlayarak yanınıza kar kalan parayı düğün oldukça masraf gerektiren bir tören olduğundan başka bir ihtiyaç için harcarsınız. Böylece düğün davetiyesi indirimi size iki işi birden görme olanağı sağlar. İnternet ortamında davetiye işi ile uğraşan firmalar bunun yanı sıra düğününüzü baştan sona organize ederek davetiyelerle birlikte bir düğünde nelere ihtiyaç duyuluyorsa hepsini sağlayarak işinizi kolaylaştırır. Bu size kalmış bir durum ister tüm düğün organizasyonunu yaptırır ister sadece davetiye modeli belirleyip online olarak görüşerek siparişinizi verirsiniz ve adrese yapılan teslimat esnasında da ödemeyi yaparak bu işi halledersiniz.

Davetiye Tasarımcılarıyla Çalışmak

Eğer düğün davetiyeleri için firma firma dolaşmak yerine kendinize özel bir tasarımcı tutarak bu işi fikir alışverişinde bulunup birlikte tasarlamayı planlıyorsanız istediğiniz tasarımcıyla görüşmeler yaparak size zaman ayırması için randevu almalısınız. Çünkü yoğun olduklarından aklınıza esen bir anda çıkıp öylece tasarımcı bulmanız pek mümkün olmaz. Sonra siz eğer böyle konularda kendi yeteneğinize güveniyorsanız bunu ve yapmış olduğunuz taslakları ve çizimleri tasarımcıyla paylaşarak beğenisine sunar ve onun yardımıyla yaratıcı bir davetiye ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi emeğinizin de geçtiği orijinal bir davetiyeyi düğününüzde kullanmak size çok büyük bir haz ve mutluluk verecektir aynı zamanda sizin içinde unutulmaz bir hatıra olacaktır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir