Tango Hesabı Nasıl Siliniyor?

Aile ve arkadaşlarla ücretsiz sesli görüşme, videolu görüşme gibi aramalar yapabilmenin en iyi yollarından biri de Tango uygulaması kullanmak oluyor.

Günümüzde akıllı telefonlara indirilebilir bu uygulama ile telefonlarınızda ücretsiz olarak internet bağlantısı sayesinde görüşmelerinizi videolu yapabiliyorsunuz.

Belli bir zaman kullanım sonrasında bu uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizde, direkt olarak uygulamayı sil işlemi ile sadece uygulamayı silmiş olursunuz.

Tango

Tango

Fakat uygulamanın içerisinde var olan hesabınız, ailenize ve arkadaşlarınıza kullanılıyormuş gibi gözükeceğinden sizlere ulaşılamayacak çağrılar iletilir… Bu nedenle Tango uygulamasının hesabı da silinmelidir.

Tango Hesabınızı Silme İşlemi Aşamaları

Tango hesabınızı silme adına uygulanabilir ilk adım, Tango sitesinin hesabından hesap silme formu doldurmak olacaktır. Tangonun sitesine giriş yaptıktan sonra formu doldurmanız yeterli olacaktır.

“Phone Number” kısmına Türkiye’nin alan kodu (+90) yazarak telefon numaranızı yazmalısınız. Geri kalan bilgiler ise tamamı Tangoya kayıtlı bilgilerle doldurulması gerekir (İsim, soyadı, e-mail adres v.b.)

Tango Hesabı Nasıl Silinir

Tango Hesabı Nasıl Silinir

“Reason for deletion” kısmında ise Tango’da bulunan hesabınızı silme işleminizi yapma sebebinizi kısaca doldurabilirsiniz, zorunlu alan değildir.

“Additional Reasons for Deletion” kısmı ise yine Tango hesabını silme adına nedenlerinizin diğerleri için yazılması gereken alanlardır, zorunlu olmayan bir diğer alandır.

Bu formu doldurduktan sonra uygulamayı kaldırırsanız eğer birkaç gün içerisinde hesabınızın da silinmiş olduğunu farklı cihazlardan kendinizi kontrol ederek görebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir