Spor Yapmadan Göbek Yağlarınızdan Kurtaran İçecekler

Günlük beslenmenizde yanlış besinler tükettiğiniz zaman karın kısmınızın büyümesine davetiye çıkarıyorsunuz. Göbeğinizi eriten içecekleri düzenli kullanarak göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Suyu bol içmeli ve yeterli miktarda tüketmelisiniz. Su içerken soğuk olarak tüketirseniz göbek yağlarınız erir. Suyun soğukluğu arttıkça daha fazla kalori yakarsınız. Soğuk suyu aç karnına tüketirseniz göbek kısmınızda daha etkili sonuçlar olur.

Sıvı İçeceklerle Göbek Yağlarınızdan Kurtulun

Gün içinde asitli gıdalardan, meşrubatlardan uzak durmalı ve bunun yerine iki fincan yeşil çay tüketmelisiniz. Yeşil çay enerji deposu olup metabolizmayı da hızlandırır. Yağsız süt ise kemiklerinizi güçlendirdiği gibi metabolizma hızınızın artmasını da sağlar. Günde iki su bardağı süt tüketen kişinin, ayda 4 kilo yağ yaktığı belirtilmiştir.

Kalsiyum ciddi oranda yağların yakılmasını hızlandırır. Ayran, yoğurt, kefir ile göbek yağlarınızdan sağlıklı şekilde kurtulursunuz. Karaciğer bazı durumlarda yağları metabolize edemez. Limon suyu ile yağ depolanmasının önüne geçersiniz. Limonu bir bardak ılık su ile tüketmeniz önerilir.

Elma sirkesi de aynı şekilde karaciğer detoksu için faydalı bir sıvıdır. Göbek eritirken karaciğerinizi de temizlersiniz. Mide sorununuz yoksa sabahları 1 su bardağı ılık suyun içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katın ve için. Bal ise vücuda enerji verdiği gibi metabolizmanın hızlanmasında da etkilidir. Ilık suyun içine 1 tatlı kaşığı bal ve yarım limon suyu sıkın. Sabahları aç karnına tüketin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir