Eski Sevgiliyi Unutmanın 5 Yolu

Çok seviyordunuz ama kötü bir şekilde ayrıldınız, terk edildiniz. Aşk dolu ama ortadan ikiye ayrılmış bir kalple hayatınıza devam etmek zorundasınız. Kırgınlığınız aşkınızdan daha üstün ve onu unutmak istiyorsunuz. Bu yazımızda eski sevgiliyi unutmanın yollarına göz atacağız. Uygularsanız sizde unutabilir, tekrar mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Kendinizi Sevin

Eski Sevgiliyi Unutmanın 5 Yolu

Eski Sevgiliyi Unutmanın 5 Yolu

Onu unutmanın ilk yolu iletişimi kesmektir. Tüm iletişim yöntemlerini hayatınızdan çıkarın. Onu hiç aramayın, mesaj atmayın, sormayın. Onla alakalı yeni gelişmelere kulağınızı tıkayın. Onunda size ulaşmasını engellemek için bir şeyler bulun. Gerekirse uzun bir süre sosyal medyaya uğramayın. Böylece yeni bir hayata başlayacaksınız. İkinci yol, kendinizi sevmekten geçer. Kendinizi sevin, değer verin ve egonuzu tatmin edin.

Kendinize sürprizler yaparak kendinizi şımartın. Değerli ve güzel olduğunuzun farkına varın. Yeni aktiviteler keşfedin. Arkadaşlarınızla buluşun, gezin, eğlenin, kafanızı dağıtın. Unutmayın kimse sizden değerli değil. Onu unutmak değil de yine yaşamak istiyorsanız da aynı yöntemleri deneyin. Eninde sonunda sizi özleyecektir. İster intikam alın ister aşkınıza baştan başlayın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir