Ufo Tarihte Saklı Kalanlar

UFO’lar belki yalnızca televizyon filmlerinde işlenen gizemli ve dikkat çekici bir konu olarak kabul edilebilir. Birilerinin gökyüzünde gördükleri ve tanımlayamadıkları için üzerine anlam yükledikleri dünyevi nesneler olarak da görülebilir. Fakat işin aslına bakılırsa bu gizemli konuyu pek çok uzay bilimci yıllardan beridir takip ediyor. Ufo Tarihte Saklı Kalanlar adlı kitapta yeniden masaya yatırılan bu konu, kitabın yazarı Emre Özyumurtacılar tarafından etraflıca ele alınmış.

Gerçek UFO Olayları

Ufo Tarihte Saklı Kalanlar

Ufo Tarihte Saklı Kalanlar

Bu kitapta yer alan bazı satırbaşlarına bakarsak, evrende yalnızca insanların yer almadığının vurgulandığını görebiliriz. Son derece akıcı ve anlaşılır bir dille kaleme alınmış olan bu eserde, dünya dışı varlıkların yüzyıllardan beridir dünyamızı ziyaret ettiğine dair izlere ve kanıtlara etraflı bir şekilde yer verilmiş.

Bu kitapta UFO’lar hakkında bilgilere, olaylara ve kanıt niteliğimdeki izlere etraflıca yer verilmiş. Özellikle Ortaçağ’ın karanlık zamanlarında UFO’lar hakkındaki bilgilere ulaşılmasının engellendiğine vurgu yapılan bu kitapta, o döneme ait bazı bilgilere de biraz olsun girilmiş. Birbirinden kopuk ve ayrı gibi görünen pek çok olaya yer verilen Ufo Tarihte Saklı Kalanlar kitabını okurken hayretler içinde kalacağınızdan eminiz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir