Sandıklı Baza Modelleri

Kanepelerin kaplamış olduğu geniş alanlardan şikayetçiyseniz, çekyat kullanmak size göre değilse, misafirlerinizi çekyat yerine daha konforlu ve kaliteli yerlerde ağırlamak istiyorsanız sizler için en ideal çözüm yöntemi sandıklı baza modelleri olacaktır.

sandıklı bazalar

sandıklı bazalar

Sandıklı bazalar kaliteli uyku uyuyabileceğiniz ve etrafta kullanmadığınız eşyalarınızı depolayabileceğiniz alana sahip mobilyalardır. Yüksek ayaklı tasarımlara sahip olan sandıklı bazalardan satın alırsanız temizliğini daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sandıklı Baza Nasıl Yerleştirilir?

Paslanmaya karşı dayanıklı olan malzemelerden üretilen sandıklı baza modelleri özellikle bu yıl kahverenginin tüm tonlarında tasarlanan şık modelleri ile karşımıza çıkıyor. Metal iskeletinin üzerine isteğe göre işlenen kumaş ya da deri döşemeler, sandıklı bazanızı yerleştirdiğiniz mekanlarınızı daha modern bir havaya sokuyor.

sandıklı baza fiyatları

sandıklı baza fiyatları

Bazanızı yerleştirirken mekanınızın ölçülerini göz önünde bulundurmalısınız. Mekanınızın alanı kısıtlı ise, sandıklı baza modellerini isteğe göre en uygun ölçülerde tasarlayarak sizlere ulaştıran kaliteli firmaları tercih etmelisiniz. Bu konuda Türkiye’de mobilya sektöründe kişiye özel tasarımlara sahip olan Çiftçioğlu firmasını tercih edebilirsiniz. Kendileri her mekana uygun mobilyaları uygun ölçülerde üretmek konusunda oldukça profesyonel bir hizmet veriyorlar.

 

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir