Sevgililer Günü için Ofisten Romantik Bir Randevuya Nasıl Geçilir?

Sevgililer bu yıl iş günü ve çalışan herkes bir gün izin alamaz, ancak bir eylem planınız varsa sadece yaratıcı olmanız ve o günü planlamanız gerekiyor. Ofisten romantik bir sevgililer günü randevusuna geçişte yapabileceğiniz şeyler için bu kolay 3 öneriyi okumalısınız.

1. Kısa Siyah Elbise

Bir ofiste giyebileceğiniz sade siyah bir elbise, birkaç eşleştirme ile harika bir şeye dönüşebilir. Çoğunlukla kapalı mekânlar olduğundan ve yürüyüşe dâhil olmayacağından, o düz ayakkabıları çıkarıp kırmızı veya siyah süet topukluları iş çıkışı giyebilirsiniz. Bir kırmızı trençkot veya şık bir pelerin ya da ceket ile klasik siyah elbiseniz şaşırtıcı görünecektir.

2. Streç Body ve Mini Etek

Streç bodyler geri döndü ve şimdi trend. Rahat, gövdeyi saran şık bir body bluz giyebilir, volanlı bir etek ile kombinleyebilirsiniz. İş yerinize daha önce getirdiğiniz rugan ya da süet ayakkabı ve çantayı, artı makyajınızı tazelemeyi unutmayın.

3. Klasik Pantolon ve Şık Bir Bluz

İş ortamı şık bluzunuz için uygun değilse çıkışta değiştirmek için yanınıza alabilirsiniz. O büyük iş çantanızın içine şık bir clouth çanta koymayı da unutmayın. Makyaj çantanızda son dokunuş pırıltılarını eklemek için parlak bir ruj, simli göz farı ve saç jölesi bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Sevgililer gününün klişe veya sevimli olması gerekmez. Aşkınızı göstermek için bir milyon yol var ve güzel görünmesi için giyinmek bunlardan biridir. Sonuçta, aşk, bizi devam ettiren bir şey!

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir