Mevsim İstanbul Projesi Özellikleri Neler?

Sarılar İnşaat, konum ve ayrıcalıklı dünyası ile ilgi gören Mevsim İstanbul projesi ile ön plana çıkıyor. Belgrad Ormanı manzarası olan 30 ayrı loft daire ile birlikte 187 konutun yer aldığı Mevsim İstanbul projesindeki daireler 105 metrekareden başlıyor. Proje içerisinde 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı daire seçenekleri de bulunuyor.

Proje Daire Özellikleri ve Fiyatları

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olan Kağıthane’de yer alan Mevsim İstanbul projesindeki 2+1 özellikli daireler 580 bin TL’lik fiyatlardan satılıyor. Mevsim İstanbul projesindeki daireler geniş tavan yüksekliği ile de dikkat çekiyor. Proje içerisinde aynı kat sayısına sahip olan 3 ayrı blok bulunuyor.Toplamda 6972 metrekarelik alana inşa edilen projede 3500 metrekarelik alan ise peyzaj için kullanılıyor.

gayrimenkul-6

Her bir ayrıntının özenle kurgulandığı projede her daireye özel olarak depo alanları da tahsis ediliyor. Ayrıca blokların üst katlarında açık seyir terasları da bulunuyor. Geniş yeşil alanlara sahip olan projede kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, özel otopark, kaykay pistleri, oyun odaları, sinema salonu, basketbol ve futbol sahası da bulunuyor.

Özel Sosyal Tesis İmkanları

Sosyal tesislere sahip olan Mevsim İstanbul projesi, aidat maliyetlerini de hesaba katarak projede yer alan 4 ticari ve 3 konutun bütün kira gelirlerinin yönetimini de devrediyor. Gayrimenkul yatırımcıları tarafından da ilgi çeken bu proje ve diğer gayrimenkul projeleri ile ilgili detaylı bilgiye https://gayrimenkulprojeleri.net/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı adres içerisinde emlak vergisi hesaplama, tapu harcı hesaplama ve konut kredisi hesaplama araçları da güncel şekilde yer almaktadır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir