Logitech Mx Master incelemesi Wireless Mause

Logitech’in  Mx Master Wireless Mouse üretimi gerçekleşti. Firma Mx Master Wireless Mouse kablosuz faresinin üretimini tamamlayarak, yurtdışında piyasada satışa sunmaya başladı. Kablosuz farenin çoklu ekran işletim sitemleri ile uyumlu olduğu söylenildiği gibi, hız açısından da en üst mouse olarak ismini sıkça duyuruyor.

mx master mause

mx master mause

Kullanım imkânıyla konfor sunacağı aşikar olan bu cihazın, el ve bileğin uygun pozisyonlarda kavrayabilmesini sağlayan kullanım özelliğine sahip olduğunu söylemek gerekir. Tuşlarının ergonomik olması ve kullanım şeklinin rahat olması ürünü en üst sıralara taşıyor. Ayrıca kaydırma tekerleği ile kullanım bir hayli rahattır. Mouse sadece bu özelliklerle sınırlı kalmayıp, tekerleklerinin hıza duyarlı olmasından ve mod değişimlerini otomatik olarak yapabildiğinden de bahsedilebilir.

Logitech Mx Master incelemesi Wireless Mause Özellikleri

Logitech MX Master Wireless Mouse’un nominal değerinin 1000 dpi olduğu söylenir. Ayrıca cihazın; en düşük ve en yüksek değerlerinin 400 dpi – 1600 dpi olarak belirtilir.

Logitech MX Master

Logitech MX Master

Cihazın tek çevirme hareketine sahip olması sayfaların birinden diğerine rahtça geçebilmeyi kolaylaştırır. Bu cihazın Windows veya Mac bilgisayarlara da bağlanabilmesi söz konusudur.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir