Bugün Televizyonda Hangi Dizi Var?

Günlerin geçmesiyle yaz mevsiminin sonuna doğru gelmiş olduk. Yeni sezona ramak kala izleyenler yeni sezon öncesinde de yaz dizileriyle geçiriyor günlerini. Her an televizyonun başına vakit geçirmek tabii ki iyi bir şey değil ama televizyon yine de zaman geçirmenin en etkili yollarından biri. Bugün günlerden Perşembe. Bakalım neler varmış bugün.

Gündüz Kuşağında Ekranda Neler Var?

Televizyonların yayın akışı insanların rehberi gibi oldu. Ekranların en çok izlenen kanallarından olan Kanal D’de gündüz kuşağında Alın Yazım bulunurken, Atv’de Kaçak dizisi bulunuyor.

yayın akışı

Akşama doğru Arka Sokaklar efsanesi tekrar bölümüyle saat 16.30’da Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşurken, Atv ekranlarında Kırgın Çiçekler 8. Bölüm tekrarıyla ekranlara gelecek.

Heyecanın Dibine Vurun

Akşam kuşağındaysa Kanal D’de popüler dizi Güneşin Kızları tekrar bölümüyle ekranlara gelecekken Atv’de de Kırgın Çiçekler yeni ve birbirinden heyecanlı anlara sahne olacak bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Eğer heyecan dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız bu iki kanaldan birini seçebilirsiniz. Birbirinden heyecanlı sahneler bugün sizleri bekliyor, sakın kaçırmayın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir