Kaşlara Mikropigmentasyon Uygulaması

Kaşların yüz estetiği ve güzelliğine büyük etkileri oluyor. Bu nedenle yüzün yapısına göre şekillendirilmeleri gerekiyor. Kalın ve yoğun kaşları olanlar şekil vermek üzere kaşlarını aldırabiliyorlar. Peki ama ince ve seyrek olan kaşlar kalınlaştırılıp bu şekilde yeni bir kaş şekli elde edilebilir mi? Mikropigmentasyon uygulaması sayesinde kaşları kalınlaştırmak, yoğunlaştırmak ve bu niteliklere sahip yeni şekiller verebilmek mümkün oluyor.

mikropigmentasyon

mikropigmentasyon

Mikropigmentasyon Nedir?

Seyrek olan kaşların araları kaş farları ile doldurulabiliyor ve ince kaşlar kalınlaştırılarak yeni şekiller verilebiliyor. Ancak bu uygulamayı her gün yapmak istemeyenler kaşları için kalıcı çözümler arıyorlar. Mikropigmentasyon işlemi ile kaşlarınız kalıcı bir sıklığa ve kalınlığa kavuşabilir.

mikropigmentasyon uygulaması

mikropigmentasyon uygulaması

Mikropigmentasyon işlemi tek kullanımlık ve mikro ince iğneler ile yapılıyor. Bu mikro iğnelerle bitkisel ve mineral bileşimli bir boya kaş derisinin altına uygulanıyor. Mikro pigment işleminde kullanılan boya kaş kıllarının doğal rengine ahenk sağlayacak bir renk tonunda oluyor. İşlem, kaş kıllarının hareket yönlerine göre doğal kıl efektleri verilerek tek tek çizilerek uygulanıyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir