Güzellik Ürünleri Hakkında

Yüzyıllar boyu insanlar, güzelleşmek için birçok yol denemişlerdir. Günümüzde bile güzellik uğruna bıçak altına yatan insanlar var. Hatta bu uğurda ciddi anlamda olumsuz etkilere maruz kalan insanlar, bu riski göze alabiliyor. Güzellik ürünleri, özellikle bayanların bütçelerinde önemli bir yer tutuyor. Birçok güzellik ürünleri olduğu gibi, güzelleşmeye yardımcı teknolojik ürünlerde var.

güzellik ürünleri

güzellik ürünleri

Güzellik ve Teknoloji

Teknoloji, güzelliğin hizmetine girmeye başladı. Son yıllarda, insanları daha güzelleştirmek için, teknolojik cihazlar yapılmaya başladı.

Ulthera; ultrasound ses dalgalarını kullanarak cildin, 3 mm ve 4,5 mm altında ısı oluşturmaya yarayan bir cihazdır. Cerrahi müdahale olmadan cildin sıkılaşmasını sağlar.

ürünler

ürünler

Yüz için Exilis; bu cihaz, yüz derisinin altında ısı enerjisi oluşturur. Yüz derisinin derinlerine ulaşan bu enerji, cildin kendini onarmasını sağlar.

Yüz temizleme cihazı; son yıllarda üretilen teknolojik cihazlardan bir tanesidir. Herkesin kolayca kullanabileceği bir yapısı vardır. Yumuşak bir fırçaya sahiptir ve gözeneklerdeki yağı, makyaj kalıntılarını temizler. Silikon fırçası ise, cilde masaj yaparak, cildin renk tonunun ve görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir