Günümüzün Altın Kuralı İnsanlar Zayıf Ve Fit Olmalı

Çağımızda görünen ve görünmeyen yaptırımlar var. Kimileri yasalar ile zorunlu hale gelirken kimilerinde ise toplumun sanki görünmeyen gizli güçleri var.

zayıflama kuralları

Çağımızda insanlar sanki aynı fabrikadan çıkmış gibi zayıf ve fit olmak durumunda. Çünkü kimsenin kilolu bir insana tahammülü yok. Hal böyle olunca da eğer kişi kilolu ise zayıflamak gibi gizli bir toplumsal baskı ile karşı karşıya.Ama zayıflamanın kuralları da yok değil. Onlara kısaca bakmak gerekirse…

İşte Temel Kurallar

En başta şunu asla atlamamak gerekiyor. Tek başına ne diyet, ne de spor yeterli değil. İkisi bir bütün ve birbirini dengelemeli.Light ürünler aslında sanıldığı kadar zayıflatmıyor o yüzden light olan ürünlerden de uzak durmak ve tamamen organik beslenmek gerekiyor.

zayıflama kuralları

zayıflama kuralları

Rastgele ünlü bir diyeti uygulamak sakıncalı zayıflanmak isteniyorsa mutlaka bir uzmana başvurulmalı.Spor ve bol bol su içilmemesi unutulmamalı.Evde yemek pişirme yöntemlerinde buharda pişirme, ızgara ve haşlama yöntemleri tercih edilmeli.Tok tutan badem ve süt gibi yiyecekler tüketilmeli.Düzenli yaşamdan asla ödün verilmemeli.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir