Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları

Bir ilişkide güven çok önemlidir. Güven olmayan bir ilişkinin süreside, ömrü de kısa olur. Güvendir zaten bir ilişkiyi ayakta tutan. Erkek arkadaşınızla bir süredir berabersiniz. Onu seviyor ve güveniyorsunuz ama öte yandan arkadaşlarınızda sizi şüphelendiriyor. O halde sevgilinizi çaktırmadan bir teste sokun. Çapkın mı değil mi anlamanın yolu artık kolay.

Onu İyi Gözlemleyin

Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları

Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları

Siz onla vakit geçirmek isterken o size sadece hafta sonu vakit ayırıyorsa ve diğer günlerde yoğun olduğunu söylüyorsa üstelik birde buluştuğunuzda telefonu kapalıysa şüphelenmeye başlamanız gerekiyor. Birlikte olduğunuz anlarda özel konulardan kaçıp tamamen eğlenmeye odaklı konular konuşuyorsa da bu işin altında bir bit yeniği vardır demektir.

Sizi büyük bir otelin restoranına götürdüğünde oradaki insanlar tarafından selamlanıyorsa ve garson anlamsız tebessümlerle size eşlik ediyorsa son olarak da size sormadan bir şeyleri getiriyorsa bu açık bir şüphe tanımıdır. Son olarak onu aradığınızda şu an yoğunum sonra konuşalım diyorsa o kişiden bir an önce kurtulmanızı öneriyoruz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir