Göbek Gizleyen Kombin Önerileri

Günlük kombinasyon uygulamanızda farklı seçimlere yer açarken aynı zamanda modaya uygun olan tercihlere de yer verebilirsiniz. Her ne kadar moda olsa da bazı giyim modelleri bedeniz ile uyumlu olmayabilir. Bedeninizde yer alan kusurları kapatmak içinde giyim kombinasyonuz da bazı değişimler yaparak bu kusurları kapatabilirsiniz. Özellikle göbek gizleyen kombinler bu alanda yer alan şişliği gizlemeye de destek oluyor. Hamileler ya da göbekli olan bayanlar için tasarlanan göbek gizleyen kombinasyonlar ile kolaylıkla daha fit görünmeniz mümkün.

çiçekli kombin

Bol Bluzlar

Göbek gizleyen kombinasyon uygulamalarında bol bluzlar ya da tunikler ise en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu seçimlerde ise dikkat edilmesi gereken en önemli detay çok fazla bol olmayan tasarıma yer verilmesidir. Aksi takdirde olduğunuzdan çok daha kilolu gözükebilirsiniz. Bunun yanı sıra bol üst giyim seçimleriniz sonrasında mutlak dar bir pantolon ya da etek tercihine yer açmanız önerilir.

Yelek ya da Ceketler

Eğer içinize dar bir giyim tercih ettiyseniz göbeğinizi gizlemek için yelek ya da ceket seçimlerine de mevsime göre yer açabilirsiniz. Göbek kısmı dar olmayan yelek ya da ceket seçimlerinde düğmelerin iliklenmesi de önemlidir. Bu sebep ile ceket ya da yelek seçiminizde tek düğmeli olan modeller yerine üç düğmeli olan tasarımlara yer vermeniz mümkün. Böylelikle göbek gizleyen bir kombine sahip olabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir