GBWhatsapp Nedir? Neden GBWhatsapp Kullanılır?

Genel olarak günümüzde pek çok dijital platformlar yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Yaklaşık birkaç yıldır telefon görüşmelerinde ise whatsapp uygulaması ön planda yer alıyor. Özelliklede mesajlaşma platformlarının en çok tercih edilenler listelerinde whatsapp uygulaması yer alıyor. Fakat resmi whatsapp uygulamasında bir takım kısıtlamalar yer alır. Bu sisteme yönelik olarak ise farklı uygulama türleri geliştirildi. Geliştirilmiş uygulama türlerinden birisi de GBWhatsapp uygulamasıdır. Sıklıkla merak edilen GBWhatsapp nedir? Neden GBWhatsapp kullanılır? Sorularının temel cevabı ise daha geniş özelliklerinin yer alması oluyor.

Whatsapp uygulamasının daha geniş hali GBWhatsapp uygulamasıdır. Özelliklede sürekli telefon ile iletişim halinde olanlar için GBWhatsapp uygulaması güçlü bir avantajdır. Sürekli olarak GBWhatsapp tercih edilme sebepleri arasında ise şunlar yer alır;

  • Gizlilik detayı daha fazladır.
  • Daha geniş özelliklere sahiptir.
  • Kullanımı genel olarak pratiktir.
  • Farklı ülkelerde de kullanımı mümkündür.
  • İletişimlerin daha aktif olarak yaşanmasını sağlar.

GBWhatsapp Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde koşullarında Whatsapp uygulamasına çok yoğun bir ilgi vardır. Whatsapp resmi bir platform olduğu için her özelliği kendisinde barındıramıyor. Bu tarz durumlar için ise GBWhatsapp daha avantajlı haline geliyor. Genel olarak bakıldığında GBWhatsapp avantajlı özellikleri arasında şunlar yer alır;

  • İkinci tik özelliği mesajlaşmalarda ön planda yer alır. Bu uygulama ile ikinci tikin gizlenmesi özelliği yer alır. Özelliklede geniş iletişim türlerinde daha rahat iletişimlerin sağlanması için pek çok kişi bu uygulamanın ikinci tik özelliğini gizlemektedir.
  • Bu uygulamanın en güçlü özelliği ise yazıyor durumunun engellenmesidir. Mobil mesajlarda yazıyor uygulaması genel olarak karşı taraftan haber beklenmesini sağlar. Vazgeç durumunda karşı taraf yazılanın silindiğini fark eder. Bu yüzden de GBWhatsapp uygulamasında yazıyor alanının görünmesi engellenmektedir.
  • 24 saat boyunca çevrim içi olarak görünmenizi sağlar.

GBWhatsapp Kullanımları Yasal Mıdır?

Dünya genelinde sıklıkla tercih edilen GBWhatsapp uygulaması için çeşitli sorular gündemde yer alır. GBWhatsapp nedir? Neden GBWhatsapp kullanılır? Sorularına yanıt olarak avantajlı Whatsapp uygulaması olduğu için yanıtları sunulur. Pek çok özelliğe sahip olan uygulamanın tek bir sorunu bulunuyor. O da GBWhatsapp uygulamasının yasal olmamasıdır. İndirme durumlarında ya da kullanılması halinde çeşitli yasal olmayan durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir