Zararlı Güzellik Yöntemleri

Hanımların güzelliklerine düşkün olmaları herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle birilerine etkilemek isteniyorsa güzellik en etkili silah olarak kullanılabilir. Kaşlar, gözler ve derin bakışlar konuşmadan pek çok şeyi anlatabilir böylelikle.  Ancak bilinen gerçeklerden bir diğeri de başkalarını etkilemekten daha ziyade kendisini iyi hissetmek için makyaj yaptıklarıdır. Aynanın karşısına geçtikleri anda karşılaştıkları sonuç eğer hanımları tatmin ediyorsa güzellikleri ile 1-0 öne geçmişler demektir.

zararlı güzellik yöntemleri

zararlı güzellik yöntemleri

Ancak güzellik için kullanılan tüm ürünler bazen doğru olmaya biliyor. Özellikle vücudun ve cildin yapısını bozacak olan kremler cildinizin tahriş olmasına ve daha başka kötü sonuçlara yol açabilir. Cilt sorunlarını yok etme veya ten rengini beyazlatma için üretilmiş olan pek çok ürün kimyasal içererek yarardan daha ziyade zarara yol açabilir.

Ürünleri Seçerken Dikkatli Olun!

zararlı yöntemler

zararlı yöntemler

Cilt kırışıklıkları ve sarkmaların önüne geçebilmek için cilt altına uygulanan bir yöntem olan botoks, geride bıraktığı pe çok zararlı etkisi sebebi ile zararlı güzellik sıralamamızda yerini alıyor. Ten renginizi daha koyu bir hale getirmek ve bronzlaşmak için kullandığınız kremler ve güneşin zararlı Ultraviyole ışınları teninize oldukça büyük hasar bırakmaktadır. Güzelliğiniz için kimyasallardan uzak durun!

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir