Kum Beji Dekorasyon Örnekleri

Kum beji son zamanlarda duvarlarda uygulanan favori renklerden biri. Açık sarı ve bejin karışımı olarak tafif edebileceğimiz bu renk duvarlarda sadeliği koruyor ve ne göz yoruyor ne de gereğinden fazla ön plana çıkıyor. İnsana huzur ve rahatlık veren kum beji rengi salon, mutfak, yatak odası, çocuk odası ve hatta banyoda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk.

kum beji dekorasyon

kum beji dekorasyon

Neden Kum Beji Tercih Edilmeli

Kum beji her türlü dekorasyonunuzla uyum sağlayacak kolay bir renktir. Odanız ister modern ister klasik tarzda mobilyalarla döşenmiş olsun kum beji dekorasyonunuzla uyum sağlayacaktır. Örneğin; canlı renklerle tercih edilmiş canlı bir odada duvarlarda kum beji rengini tercih etmek oda dekorasyonunda dengeyi sağlayacaktır.

kum beji oda tasarımı

kum beji oda tasarımı

Aynı zamanda bu sadeliğe istenilen renkli tablolarla da canlılık katabilirsiniz. Böylece hem duvarlarınız boş kalmamış bir detaya sahip olmuş olur hem de asacağınız her renk tablo kolaylıkla kum bejiyle bütünleşebilir.Kum beji duvarlar ayrıca odaya aydınlık bir hava katacaktır. Az ışık alan odalarda da tercih edebileceğiniz bu açık renk odanızı daha geniş ve ferah göstermede size yardımcı olacaktır.

kum beji salon dekorasyonu

kum beji salon dekorasyonu

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir