Yüzdeki İzler Ve Lekelerden Nasıl Kurtulurum?

Eğer güzellik sizin için önemli bir konu ise cildinizin bakımına ayrı bir önem ve özen göstermeniz şarttır. Bu bağlamda çoğu bayanın özellikle yüzünde çil, sivilce izi ve kırışıklık izleri bulunur. Peki bunları nasıl yok edebiliriz? Bu yazımızda siz değerli okuyucular için bu konuya değinmek istedik.

Ciltteki Lekelere Son

Yüzdeki İzler Ve Lekelerden Nasıl Kurtulurum?

Yüzdeki İzler Ve Lekelerden Nasıl Kurtulurum?

Yüzdeki izlerden kurtulmak her bu dertten muzdarip olan kadının dileğidir. Daha pürüzsüz ve kusursuz bir cilt için size aşağıda vereceğimiz önerileri mutlaka dikkate alın. İlk tavsiyemiz yazları güneş koruyucu krem kullanmayı asla ihmal etmemek. En az 30 faktörlü olmalıdır. Bu sayede lekelerin ilerlemesini önlersiniz. İkinci önerimiz ise çukurlukları evde yapılabilen mikro iğneleme sistemi ile bitkisel leke açısı kullanmanız olacak. Bu kürü haftada 2 kere yapabilirsiniz. Ardından da plasentalı serum ya da maskeler kullanabilirsiniz.

Gözenek sorunu genelde yağlı ciltte olanlarda görülür. C vitaminli serum kullanabilirsiniz.  Cildinizi mümkün olduğunca temiz tutun. Bu önerileri dikkate alırsanız daha pürüzsüz ve lekesiz cilde sahip olursunuz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir