Oje Sürerken Nelere Dikkat Etmeli?

El bakımına ve güzelliğine özen gösteren bayanlar mutlaka ve mutlaka oje sürer. Tırnak bakımı düzenli olarak yaptırılması gereken bir bakımdır. Peki istediğiniz muhteşem eller için nelere dikkat etmemiz gerekir? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için oje sürülüşü hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

oje

oje

Oje Sürme Konusunda Bazı Bilinmeyen Tüyolar

Tırnaklar hakkındaki ilk öneri çıkmayan ojeler hakkında. Bir pamuk parçasını asetonla ıslattıktan sonra tırnağınızın üstüne koyun ve üzerini alüminyum folyo ile sarın, 10 dakika bu şekilde tüm parmaklarınızın yaptıktan sonra bekletin. Ojeler tamamen silinmiş olur. Bir diğer önerimiz ise koyu renkli ojeleri silmeniz ile ilgili. Diş macunu sıkın ve çok bastırmadan tırnaklarınızda bunu yedirin.

oje trendi

oje trendi

Unutmayın oje soğuk suda daha çabuk kurur. Bu yüzden oje sürdükten sonra ellerinizi soğuktan suda 2 veya 3 dakika bekletin. Oje sürerken sürekli taşırıyorum diyorsanız size önerimiz oje sürmeden önce tırnaklarınızın etrafında vazelin sürmeniz olacak. Daha sonra çevresinde taşan ojeyi kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir