Sivilceleri yok etmek için elma sirkesi

Ergenlikten ileriki yaşlara kadar sürekli olarak ver olan ve bir türlü geçmeyen, iyileşme göstermeyen sivilce ve ya sivilceleriniz varsa buna çözüm olarak elma sirkesinikullanabilir ve düzenli kullanmanız sayesinde bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Sivilceleri yok etmek için elma sirkesi

Kullanıma başladığınız andan itibaren sivilcelerinizin azaldığını göreceksiniz. İşe yaramasını istiyorsanız hafta da 1 kez olarak düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde yani düzensiz kullandığınızda sadece aklınıza geldiğinizde uyguladığınız da elma sirkesi işinize yaramayacak ve yine sivilcelerinizle baş başa kalacaksınız.

Sivilceleri yok etmek için elma sirkesi

Elma sirkesi nasıl uygulanır?

Elma sirkesini kullanmadan önce biraz yumuşatmalısınız. 1 çay bardağı elma sirkesinin içine su ilave etmelisiniz. Daha sonra pamuk yardımı ile sivilcelerin üzerine yumuşak bir şekilde uygulamalısınız. 5- 10 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayabilirsiniz.

 

 

Share

You may also like...

1 Response

  1. Buğra dedi ki:

    Ergenlik dönemindekilerin ilgisini çekecek bi konu. Sivilceler nefret kaynağı. Öz güven yetersizliğine bile sebepler. Okunmasını tavsiye ederim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir