Yüzde Yüz Futbol

Ülkemizde spora ciddi bir ilgi var, ilginin kaynağında ise tek bir dal var o da futbol. Futbol, kitleleri peşinden sürükleyen, bacasız bir endüstridir adeta. Ülkemizde futbolun lokomotifi konumunda olan üç büyükler, bu sene şampiyonluk için amansız bir mücadele gösteriyorlar. 2006 yılında olduğu gibi, bu sene de şampiyonu foto finiş çizgisi belirleyecek.

Ayrı Bir Tarz Başka Bir Akıl

Şampiyonluk mücadelesinin nabzını NTV spor da tutun. Maçların öncesinde, devre arasında ve sonrasında yayına giren Yüzde yüz futbol ile şampiyonluk mücadelesi evlerinize gelsin. Ntvspor yayın akışı kuşağını takip ederek, programın ne zaman yayına gireceğini öğrenebilirsiniz. Güntekin onay ve Rıdvan dilmen ile yüzde yüz futbol, maç sonrası ortaya çıkan yorumların üstünde yaptıkları yorumlarla fark getirdiler.

ntv spor yayın akışı

ntv spor yayın akışı

Getirdikleri fark, başka bir tarzın doğmasına neden oldu. Canlı yayınlanan her müsabakadan sonra, acaba Rıdvan ne dedi, Güntekin buna nasıl bir yorum getirdi merakını bizlere aşıladı. O nedenle son beş haftasına girdiğimiz spor toto süper ligi, sizler yine yüzde yüz futbol ile takip edin.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir