Yeni Trend Giyilebilir Teknolojileri

Son yıllardaki akıllı mobil cihaz teknolojisi dünya genelinde daha yeni alışılmaya başlanmıştı ki dünyaca ünlü dev teknoloji firmalarının yeni geçtikleri teknoloji seviyesi olan giyilebilir teknoloji ürünleri de son zamanlarda dünyanın her yerinde gündemde yer almaya devam ediyor.

Giyilebilir Teknolojide Devrim Niteliğinde Yenilikler

Dünyaca ünlü teknoloji devleri tarafından geliştirilen bu giyilebilir teknoloji ürünlerinin günlük yaşantı içerisinde rahatlıkla kullanılabilmesine imkan sağlıyor. Pek çok farklı özellikleri ve kapasiteleri ile farklı avantajlar sağlayan bu yeni nesil ürünler son zamanlarda oldukça sık şekilde kullanılıyor. Google’ nin Google Glass akıllı gözlük teknolojisi, uyku düzenini sağlayan Lark Pro, sırt ağrılarına karşı Lumoback ve farklı renkler ile uzaktaki telefonunun bildirimlerini ileten Embrace+ gibi farklı ürünler bulunuyor.

Yeni trend giyilebilir teknolojileri

Yeni trend giyilebilir teknolojileri

Bu ürünler dışında devrim niteliğinde yeniliğe sahip olan Nymi kalp atışından kullanıcı kimliğini algılayabilme özelliğine sahiptir. Bu teknoloji aynı zamanda da bilgisayar, akıllı cep telefonu, araba ve daha farklı pek çok teknolojik ürünü bu kimlik doğrulaması ile çok daha pratik ve kolay bir şekilde kontrol edebilme imkanı sunuyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir