Yeni Nesil 3310’a Sayılı Günler Kaldı

Cep telefonu günlük yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. Geçmişten günümüze birçok telefon sektörde yer alırken, son dönemlerde cep telefonun efsanevi markası olan Nokia, markası kadar efsanevi olan 3310 modeli resmen sektörde yenilenin yüzünü ile piyasaya sunulmaya hazırlanıyor. Yeni 3310 akılı telefon değildir.

3310

3310

17 yıllık verilen aranın ardından piyasaya yenilenen yüzü ile çıkan 3310 akıllı telefon olmasa bile yılan oyunu ve nokia müzik tonu ile yeniden satışa hazırlandı. Yeni nesil 3310, önceki piyasa çıkan telefona oranla renkli ekrana sahiptir ve ince yuvarlak yapıdadır. Ağırlık olarakta önceki modele oranla hafifleyen 3310, 2,4 inç ekran görüntüsüne sahiptir. Bu telefon modeli akıllı telefonlara rağmen çözünürlük olarak çok yüksek değildir.

Yeni Nesil 3310’un Özellikleri Nelerdir?

Bu telefon modeli akıllı telefonlara rağmen çözünürlük olarak çok yüksek değildir. 17 yıl önce de kullanılan 3310 bilinen ve en çok sevilen özelliklerinden birisi bataryasının birkaç gün sürebilmesi idi. Nokia aradan geçen zamana rağmen yeni telefonunda da uzun süren batarya özelliğini barındırmaktadır.

nokia

nokia

Yeni nesil 3310’ün bulunan özelliklerinden birisi de ortasında bulunan 2 megapiksel kameradır. Bu kameranın dijital zoom’dan fazla özelliği yoktur, çok fazla birşey beklemekte doğru değildir. Nokia cep telefonlarının olmazsa olmazı yılan oyunu grafik olarakta biraz daha geliştirilmiştir. Yeni nesil 3310’lar gri, mavi, sarı ve kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir