Hiç Duymadığınız Bazı Güzellik Sırları

Güzellik hem kadın hem de erkeklerin en çok önem verdiği konulardan bir tanesidir. Zaten kadın demek bakım ve güzellik demektir. Bu nedenle kadınların geneli güzellikleri uğruna giyim, kuşam, makyaj, cilt bakımı ve estetik gibi birçok yola başvurarak büyük paralar harcarlar.

güzellik

güzellik

Bu yüzden biz de kadınların güzelliğe karşı olan bu hassasiyetlerini göz önünde bulundurduk ve güzelliğe dair hiçbir yerde duymadığınız birkaç ipucunu sizlerle bu yazıda paylaşmak istedik.

Bilinmeyen Makyaj Hileleri

İlk olarak siz de dudaklarınızı daha dolgun ve dışa dönük şekilde göstermek isterseniz size tavsiyemiz dudak renginizde olan bir dudak kalemi ile dudak çevrenizi çizmektir. İkinci tavsiyemiz ise ipucu ise eğer göz makyajınız ağır veya pırıltılı ise asla dudaklarınız abartmamanız gerektiğidir.

makyaj hileleri

makyaj hileleri

Böyle bir makyaj yaptıysanız kesinlikle ve kesinlikle dudakta mat renk kullanmanızı öneriyoruz. Veyahut gözlerinizde ağır olmayan bir makyaj varsa dudaklarınızda koyu ve sert bir renk tercih edebilirsiniz. Bu sayede emin olun daha elegan ve profesyonel bir makyaja sahip olursunuz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir