Vücudu Kıvrımlı Gösterecek Parçalar

Birçok kadın kıvrımlı bir vücuda sahip olmayı ister. Fakat bir yandan kıvrımları isterken diğer bir yandan kapatmak istedikleri bölümleri de bulunur. Bunun için doğru olan şey bu bölümleri gizleyerek istenilen görüntüyü ortaya çıkartmaktır.

kıvrımlı göstermek

kıvrımlı göstermek

Kıvrımlar Nasıl Ortaya Çıkartılabilir?

Fiziğine güvenen kadınlar kıvrımlarını göstermek adına kalem etekleri rahatlıkla tercih edebilirler. Böylece kalça kısmı ön plana çıkmış olacaktır.

Çok kalın olmayan belden oturtmalı paltolar, vücudun kıvrımlı görünmesini sağlayan parçalar içerisinde yer almaktadır.

Korse tarzında sert kumaştan üretilen gömlekler belden oturtmalı olduğu zaman omuzlardan başlayarak tüm üst vücudu saracaktır. Daha sonrasında ise ortaya tam anlamıyla istenilen kıvrımlı görüntü çıkmış olacaktır.

kalem etekler

kalem etekler

Kloş tarzı aşağıya doğru açılmaya başlayan etek modelleri tamamen düz bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olur. Bundan dolayı kadınların yapacakları şey tamamen düz bir kesime sahip olan etekleri seçmek olmalıdır. Bu tarz etekler vücut kıvrımlarını vurgulamaya yardımcı olacaktır.

İnce kumaştan hazırlanmış bir miktar bol tişörtler ve dar paça kot pantolonlar kombinlendiği zaman kadınların kıvrımları ortaya çıkmış olacaktır. Fakat bu tarz bir tişörtün altına boyfriend ya da bol paça bir pantolon giyilmemesi gerekmektedir.

Ayakların içerisinde rahat edebileceği tarzda, yüksek topuklu ve bileklere kadar çıkabilecek olan modeller kadınların kıvrımlarını çok daha etkili şekilde ortaya çıkacaktır. Çünkü yüksek boyun kıvrımları ortaya çıkartmak konusunda ciddi avantajları bulunmaktadır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir