Uzun Kirpiklere Sahip Olmanın Yolları

Kadınlar daha çekici ve buğulu gözlere sahip olmak için kirpiklerine her zaman daha fazla önem verirler. Kirpik ne kadar uzun ve sık olursa kadının gözünde daha etkileyici bir görünüm yaratacaktır. Bunun için kullanılan maskaralar ve rimellerin kalitesi her zaman önemlidir. Kendi kirpiklerinizin uzun ve sık olması maskarayla daha belirginlik kazanacaktır ama kirpiklerinizin seyrek ve kısa olması maskarayla da kurtarılamaz.

uzun kirpikler

uzun kirpikler

Eğer kirpikleriniz kısa ve seyrekse işe kirpiklerinizi uzatarak başlamalısınız. Peki kirpiklerinizi nasıl uzatabilirsiniz? yukarıda da açıkladığımız gibi kaliteli rimeller kirpiklerinizde dolgunluk sağlayarak daha muhteşem bakışlar yakalamanıza yardım edecek. Uzun süreli ve kalıcı bakımlar sonucu ise daha gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. Peki bu bakımı nasıl yapacaksınız? çoğu kadının da bildiği gibi piyasa da birçok besleyici yağlar bulunmaktadır. Bunların başında ceviz, badem, fındık yağları gelmektedir.

uzun kirpiklere sahip olun

uzun kirpiklere sahip olun

Birkaç Küçük Taktikle Uzun Kirpikler Yaratabilirsiniz

Her ne kadar geçici ve zor olan bir uygulama olsa da bir diğer taktik takma kirpik uygulamasıdır. Takma kirpiğin zorluğu ile baş edemeyen aynı zamanda çekici bakışlara da sahip olmak isteyen kadınlar kalıcı takma kirpik uygulamasına başvurabilir. Yeni uygulamalarla özellikle teknolojinin gelişmesi bu yönde çalışmaları da beraberinde getiriyor. Özellikle kirpik ekme işlemi ile uzun ve kalıcı kirpiklere sahip olabiliyorsunuz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir