Baharı Evinize Taşıyın!

Havaların yavaş yavaş ısınmasını fırsat bilerek evinizi bahara hazırlamaya ne dersiniz? Baharın en güzel renklerini evinize taşımak için öncelikle kışın kasvetli havasından kurtulmalısınız. Koyu renklerin hâkim olduğu ilk değişimi salonunuzda, oturma odanızda ve mutfağınızda yapmalısınız. 2015’in ev dekorasyonu konusundaki favori renklerinden olan turkuazı salonunuzda kullanarak ortamın havasını mükemmel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

bahar dekorasyonu

bahar dekorasyonu

Mutfağınız için tercih edeceğiniz cıvıl cıvıl renkler bu alanda vakit geçirmeyi sizin için daha keyifli hale getirecektir. Mutfak dolaplarınızın ve masa – sandalye takımlarınızın renklerini göz önünde bulundurarak yapacağınız renk seçimlerinde bütünlüğü daha kolay yakalayabilirsiniz.

dekorasyon örnekleri

dekorasyon örnekleri

Mobilyalarınızı Değiştirin

Ev dekorasyonunuzda etkili ve şık sonuçlara ulaşmak için mobilyalarınızın renklerini de değiştirmeniz gerebilir. Hem kendinizi hem de evinizin havasını değiştirmek için duvar renklerinin yanı sıra mobilya renklerinde de değişimler yapmanız sizi daha iyi motive edecektir.

dekorasyon modelleri

dekorasyon modelleri

Dekorasyonda biraz daha lükse kaçmak isterseniz evinizde özellikle salonunuzda dikkatleri çekmek istediğiniz bir duvara boydan boya duvar kâğıdı yaptırabilirsiniz. Bu bölümde ailenizin soy ağacını sergilemeniz hem sizi hem de büyüklerinizi memnun edecektir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.