Yüksek Verimli Öğütme Tesisi

Kuvars, kalsit, feldspat gibi endüstriyel hammaddelerin her biri, hazırlanma esnasında mutlaka değirmen ya da öğütme sistemlerinden faydalanmak zorundadır. Çünkü aksi bir durumda bu maddelerin kullanımında istenilen performans ne yazık ki elde edilemez. Böylesine bir durumun meydana gelmesini engellemek adına öğütme tesisi hizmetinden faydalanılması çok büyük bir önem taşıyor.

Yüksek Verimli Öğütme Tesisi

Yüksek Verimli Öğütme Tesisi

İhtiyaca Uygun Tesis Ürünleri

Bunların yanı sıra seramik sektöründe işlenen seramiklerin sonrasında geride kalan kırıklar ve cihazlar tarafından kullanılmayarak reddedilen parçaların tekrardan kullanılabilmesi için öncelikli olarak bu parçaların belirli bir boyutta öğütülmesi gerekir ve bu işlem de ancak öğütme tesisi aracılığı ile gerçekleşebilir. Yapılacak olan öğütme işlemi değirmenlerde yapılabileceği gibi isteğe ya da kullanıma bağlı olarak yeraltı havuzlarında suyla karıştırılıp tekrardan işlenebilmektedir.

Her ürünün tane boyutuna bağlı olarak işlemini değiştiren bir sisteme sahip olan Remas, böylece firmalara tam anlamıyla istedikleri kalitede ürünleri sunmaya devam ediyor. Öğütme tesisi hakkında çok daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak isteyen insanlar ise http://www.remas.com.tr/kuru-ogutme-tesisleri/ adresine giriş yaparak istediği bilgileri elde edebilecektir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir