Çocuklarınızı İzlemenin Yolu LG’ den Geçer

Çocuklarınıza ulaşmanın yolu LG ile artık çok daha kolay. LG ‘ nin en yeni giyilebilir aksesuarı G Watch önceki aylarda piyasaya çıkarılacağı duyurulmuştu. Fakat LG giyilebilir aksesuar adına G Watch ile sınırlı kalmayarak LG Kizon isimli akıllı bilekliği ile çocuklarını korumak isteyen ebeveynlerin ilgisini çekmeyi ilk andan itibaren başardı.

LG

LG

Evhamlı Anne Babalar İçin LG Kizon

Çocuklarından çok hoşuna gidecek iki farklı tasarıma sahip olan LG Kizon ebeveynlerin bir telefon ya da tablet ile çocuklarını takip etmelerini sağlıyor. Çocuklarda önceden tanımlanmış olan bir numarayı tek tuşla arayıp hemen o numara ile iletişime geçebilecek. Aynı şekilde ebeveynlerde çocuklarını Kizon üzerinden arayabiliyor. İstedikleri zaman çocukları ile iletişime geçebiliyorlar.

 

LG Kizon

LG Kizon

Kizon’ un bir başka özelliği de eğer ki çocuk aramayı on saniye içinde cevaplamaz ise cihaz otomatik olarak telefonu yanıtlıyor ve ebeveynler yerleşik mikrofon sayesinde ortamdaki sesleri duyabiliyor. Ayrıca pil ömrü de oldukça uzun olup ortalama otuz altı saat kullanılabiliyor. Çok faydalı olan bir başka özelliği ise şarj seviyesi yüzde yirmi beşin altına indiği zaman ebeveynlere bildirim göndererek uyarıyor.

 

 

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir